Viis põhjust, miks kasutada just PVD söögiriistu

Miks tuleks eelistada Sambonet’i PVD-kattega söögiriistu? Itaalia kaubamärgi Sambonet söögiriistad on uudse tehnoloogiaga töödeldud söögiriistad, mis on ajale vastupidavad, hüpoallergeensed ja keskkonnasõbralikud. Sambonet on 1856. aastal asutatud itaalia firma, mille asutas Vercellist pärit aadliku poeg Giuseppe Sambonet. 20. sajandi alguses oli firma paljude Euroopa aadliperede ametlik varustaja ning ka tänapäeval on just Sambonet’i söögiriistad esindatud paljudes tippklassi restoranides ja hotellides.

1. PVD materjal on vastupidav.

Füüsikalise aurustussadestuse (PVD) meetodiga kaetud söögiriistad on kulumiskindlad ja vastupidavad. Hinnatakse, et PVD on terasest lausa 4 korda kõvem, mistõttu kasutades söögiriistasid, mis on kaetud selle tehnoloogiaga, võib kindel olla, et tegemist on pikaajalise investeeringuga, mis kaunistab söögilauda veel aastaid. PVD-kattega tooteid võib julgelt nõudepesumasinas pesta!

2. PVD kõvapindega söögiriistad on keskkonnasõbralikud.

PVD protsess on üks rohelisemaid kattetehnoloogiaid, mis hetkel olemas on, sest seda on võimalik toota ilma ohtlike kaasproduktideta, mis tekivad alternatiivsete tehnoloogiate kasutamisel.

Sambonet on 163-aastase kogemusega tuntud Itaalia disainifirma

 3. Sambonet on 163-aastase kogemusega tuntud Itaalia disainifirma.

1856. aastal asutatud Sambonet on olnud aastaid Itaalia söögiriistade turuliider. Erinevaid auhindu võitnud firma omab ka vastavaid sertifikaate, mis tagab toodete kvaliteedi ja vastupidavuse.

4. Klassikalise itaalia disainiga söögiriistad on saadaval erinevates põnevates värvides.

Selle asemel, et pidupäeval kasutada tavalisi söögiriistu, on Sambonet’i valikus palju erinevaid värve, millega peolauda elavdada. Kauni disainiga söögiriistad on nii vase-, šampanja- ja kullavärvi, kuid on ka saadaval näiteks mustana või klassikalise hõbedana.

5. PVD-kattega söögiriistad on hüpoallergeensed.

Peale selle, et Sambonet’i söögiriistad on kaunid, vastupidavad ja keskkonnasõbralikud, on söögiriistad hüpoallergeensed, seetõttu kasutatakse PVD tehnoloogiat meditsiinis kirurgiliste tööriistade töötlemisel.

Söögiriistad on nii vase-, šampanja- ja kullavärvi, kuid on ka saadaval näiteks mustana või klassikalise hõbedana

PVD-kattega tooteid leidub meie sortimendis veelgi. Viska pilk peale siin!