Villeroy & Bochi uue kontseptsiooni maailma esmaesitlus toimub Eestis

Villeroy & Boch on 1836. aastal asutatud ettevõte, mil kahe konkureeriva perekonna esindajad – Nicolas Villeroy and Jean-François Boch allkirjastasid lepingu, et koos portselani toota. Tänapäeval on Villeroy & Bochi näol tegu ühe maailma prestiižikaima portselanitootjaga, kes on viimase 20 aasta jooksul tugevalt eestlaste südametesse pugenud.

Tribüüdina Villeroy & Bochi enda ajaloole lõi firma uue Signature’i liini, mis koondab enda alla preemiumkollektsioone, mis esindavad tuntud elustiilibrändi iseloomustavaid jooni: stiili, disaini ja esmaklassilist kvaliteeti. Lartusi, kes on Villeroy & Bochi ametlik esindaja Eestis ning omab ainuõigust uue kontseptsiooni edasimüügiks, lansseerib Signature’i vastavatud Rocca al Mare kaupluses. Signature’i ei müüda veel kuskil mujal maailmas, seega Eestis toimub kontseptsiooni maailma esmaesitlus (järgneb kuulus KaDeWe kaubamaja Berliinis)!

Miks just Eesti uue kontseptsiooni lansseerimise asukohaks valiti?

Villeroy & Boch Eesti tähistab sel aastal väärikat 20. sünnipäeva, mis on kahtlemata märkimisväärne sündmus. Numbrite järgi võib eestlasi pidada kui mitte maailma, siis kindlasti Euroopa suurimateks Villeroy & Bochi austajateks: per capita näitab Eesti Saksamaa ja Norra kõrval parimat tulemust! Rocca al Mare poe uuenemisega nägime head võimalust ja soovisime nii kohalikule tiimile kui eestlastele kummarduse teha,“ nendib Mauri Heikura, Soome ja Baltikumi hulgimüügi juht, Villeroy & Boch.

Signature’i all rivistuvad järgnevad sarjad: Amazonia, Anmut Gold, Anmut Rosewood, Malindi, MetroChic, MetroChic d’Or ja MetroChic Blanc. Kollektsioonid on märkimisväärsed oma töömeisterlikkuse ja kõrgkvaliteetsete materjalide poolest – kõik nõud on tehtud hinnalisest luuportselanist (Premium Bone Porcelain). Uus tehnoloogia garanteerib sära ja kvaliteedi säilimise läbi aastate ning kaitseb 20-karaadilisi kullakaunistusi nõudel isegi nõudepesumasinas pestes. Kindlust lisab 2-aastane garantii. Lisaks lauanõudele leidub Signature’i kollektsioonis erinevaid kinke, näiteks salvrõngad, vaasid ja portselanist laternad.

Maailma esmaesitlusest on võimalus osa saada igal Villeroy & Bochi austajal alates 30. augustist Rocca al Mare keskuse teisel korrusel asuvas Lartusi kaupluses.

LARTUSI ROCCA AL MARE

Paldiski maantee 102, 10001 Tallinn

E-P 10-21

+372 600 9108

rocca@lartusi.ee

www.lartusi.ee