Järelmaks

LARTUSI JÄRELMAKS – EI SOOVI MAKSTA KOGU SUMMAT KORRAGA? MAKSA OSAMAKSETE KAUPA!

Kasuta toodete eest maksmisel  järelmaksu –  soodne ,mugav ja kiire järelmaksulink võimaldab teha otsused kohe..  Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest Lartusi järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi või Mobiili-ID abil.

Lartusi järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku ehk maksta osamaksete kaupa. Antud makselahendus teeb krediidiotsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

Lartusi  järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

Lartusi järelmaksu tavatingimused on järgmised:

  • Intess alates 0%
  • Lepingutasu alates 0 eurost
  • Periood kuni 4 aastat

Lartusi järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud.  Järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 1500-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 14.90% aastas ja lepingutasuga 14.90 eurot on krediidi kulukuse määr 34.74%, kuumakse suurus 146.37 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 1756.68 eurot. Järelmaks on finantskohustus ning enne otsuse tegemist tutvuge põhjalikult lepingutingimustega ja vajadusel pidage nõu krediidiasutuse töötajaga või muu asjatundjaga.