Kohaletoimetamine

Kauba kättesaamine

  1. Klient näeb ostu sooritades, kas kaup on laos koheseks kliendile toimetamiseks või on kaubal tellimisaeg 21 päeva (pikem tarneaeg võimalik ainult kliendi nõusolekul).
  2. Kui kaup on Eesti laos, siis kaup pakitakse ja saadetakse kliendile hiljemalt järgmisel tööpäeval peale ostu sooritamist. Kasutades Omiva või Smartpost pakiautomaate on Eesti-sisene transport kuni 48 tundi, saartel kuni 3 tööpäeva.
  3. Kui klient on valinud kaubale ise järele tulemise, siis on võimalik kaup saada kätte järgmisel päeval  alates 13.00 eeldusel, et kaup on Eesti kauplustes olemas.
  4. Kui klient valis kauba, mida ei ole Eesti laos ja tarneaeg on 21 päeva, siis ostja valib sellegipoolest tarneviisi ja müüja  teavitab ostjat kauba saabumisest  kliendi kontaktandmetele e-maili ja sms teavituse teel.
  5. E-poest ostes on transport tasuta, kui ostusumma ületab 100 EUR, ostusumma alla 100 EUR on tellimuse saatmine läbi pakiautomaadi vastavalt Lartusi OÜ poolt kehtestatud saatmistariifile, mida klient näeb ostu sooritades.
  6. Kauba kohaletoimetamisel  kullerteenusega, lisandub ostule 6.5 EUR  kullerteenuse tasu.
  7. Pakiautomaati tellitud kaupadele saadab operaatorfirma kliendile sms-iga uksekoodi. Koodi sisestades avaneb kapiuks ja klient saab paki kätte.
  8. Müüja ei vastuta kliendile tekitatud kahju eest olukorras, kus müüjast mittetulenevatel põhjustel on kolmandad isikud saanud kätte kliendile saadetud unikaalse pakiautomaadi koodi.
  9. Juhul kui klient ei ole pakiautomaati tellitud pakile järele tulnud hoiutähtaja möödudes, siis müüja saab pakiautomaadi operaatorilt tagasi pakid ja hoiustab neid veel 14 päeva enda juures, teavitades sellest kliendi kontaktandmetele.