EVA SOLO: Auhinnatud disainiga kodusisustus- ja köögitarbed

EVA SOLO on Taani päritolu ettevõtte, mis loob premiumkvaliteediga kodusisustus- ja köögitarbeid. Tunnustatud disainkodutoodete kaubamärk, Eva Solo, asutati üle 100 aasta tagasi. Täna juhib ettevõtet Jan Engelbrecht, kes esindab ettevõtte asutajaperekonna neljandat põlvkonda. 

KAASAEGSELE KODULE

EVA SOLO omanäoline käekiri annab hea ülevaate kaasaegse kodu arengutest ja trendidest. Ettevõtte asutamisest alates on nende eesmärgiks olnud soov pakkuda funktsionaalseid ja kvaliteetseid köögitarbeid, mis rahuldaks ka kõige nõudlikumaid vajadusi, käiks ajaga sammu ning pakuks täiuslikule funktsionaalsusele lisaks ka esteetilist naudingut. Just seetõttu on EVO SOLO tuntud kui esimene ettevõte, kes hakkas looma köögitarbeid, mis olid piisavalt stiilsed, et neid eksponeerida, mitte kapisügavustesse peita.

Oma põhimõtetest pole nad siiani taganenud. Vastupidi, läbimõeldud ja funktsionaalne disain on tänaseni nende toodete vundamendiks. EVA SOLO disain on kombinatsioon esteetikast, funktsionaalsusest ja läbimõeldud materjalide valikust. Koostööd tehakse oma valdkonna silmapaistvate disaineritega, mille tulemusel on EVA SOLO aastate jooksul pälvinud enam kui 200 rahvusvahelist disainiauhinda, sealhulgas iF Product Design Awards, Good Design Awards, Red Dot Design Awards ja Designpreis. Ja neil pole plaaniski jääda loorberitele puhkama – iga poole aasta tagant uuendavad nad oma tootevalikut tuues uuendused turule nii kevadkollektsiooni kui sügiskollektsiooni näol.

Lartusi selle hooaja lemmikud:

EVA SOLO kogu tootevalikuga saad tutvuda siin.