Menu ühendab inimesi. Ühendab disaini. Ühendab ruume.

Menu põhimõtteks on ühendatud ruumid”. Menu on alati olnud ajendatud leidma viisi, kuidas erinevaid ruume saab suurepärase disaini abil ühendada. Nad loovad mööblit, valgusteid ja sisustustarvikuid, mis on kujundatud eesmärgipäraselt, kvaliteetsetest materjalidest ja inimeste vajadusi arvestades. 

Tugevad ja püsivad suhted disainerite, tootjate ja klientide vahel on loonud kogukonna- ning kuuluvustunde. Just nii sünnivad tooted, mis peavad ajaproovile vastu. Kollektiivset mõttemaailma usaldades saavutavad nad disainilahendused, mis aitavad ruume ühendada, määratledes uuesti, kuidas me ruumi kasutame ja lõpuks ka seda, kuidas me ümbritseva keskkonnaga suhestume.

Menu tootevaliku leiad siit

MENU DISAIN – SINU KODU

Selleks, et meid ümbritsev interjöör mõjuks rahuldustpakkuva ja meeldejäävana, peavad kõik selle ruumi osad olema läbimõeldud ja kõnetama meie meeli. Meie reaktsioonid värvile ja tekstuurile on momentaalsed ja intuitiivsed, seda peab arvestama mööblit ja sisustuselemente valides. MENU tootesarjad pakuvad lõputult võimalusi kollektsiooni kohandamiseks, et luua ruumile „teie“ välimus ja kodutunne, et võimaldada teile maailm kus just teie ennast hästi tunnete. 

Kõiki Menu tooteid on võimalik Lartusi kaupluse kaudu tellida just sellise viimistlusega nagu teie soovite.

Materjalinäidistega tutvumiseks lepi kokku personaalne konsultatsioon. Huvi korral kirjuta: karin.mangel@lartusi.ee