Pruuni värvi võidukäik

Loodusest inspireeritud maalähedased ja neutraalsed toonid on endale tähelepanu nõudnud ning tugevalt kanda kinnitanud juba mõnda aega – kaameli-beežid, heledad beežid, pruunikad beežid. Oma suurt tagasitulekut on aga tegemas pruunid toonid – kõige moeteadlikumad eelistavad just seda värvi nii rõivastel kui kodusisustuses. Kõige värskematel kollektsioonidel on pruun värv jõuliselt domineerimas ning seega pruuni võidukäik on kindlalt saabunud.

Pruun ei pea tingimata olema „pruun“. Šokolaadipruunist karamellini, unustustehõlma vajunud värv oma kõikides varjundites on täna just see, millega julgemad interjööri vürtsitavad.  

Terrakota toonid sobivad ideaalselt neile, kes soovivad maalähedasi toone, kuid samas säilitada üleüldist trendikat joont. Terrakota muudab toa hubaseks ning annab soojust.

Ka kõikvõimalikud loodusest inspireeritud neutraalsed toonid kvalifitseeruvad sel hooajal ideaalselt trendika pruuni ridadesse. Traditsioonilistele beežidele ja helepruunidele on heaks alternatiiviks puidust inspireeritud toonid ning toodetele lisatud väikesed puidust elemendid.

Enne kui pruunile värvile ennatlikult kindel ei öelda, tasub meenutada, et maalähedase värvina tähistab pruun stabiilsust, süsteemsust ja tuge.

Meie pruunid hooajalemmikud: