Üle 30 aasta enneolematut disaini

Serax on sõna otseses mõttes elustiilibränd, kelle tootevalik ulatub lauanõudest ja keraamikast ainulaadse disainmööbli, valgustite ning aksessuaarideni. 

Belgia kaubamärgi Serax lauanõud kaunistavad maailma parimate restoranide laudu. Ükskõik, kas lähete einestama Albert Adrià restorani Enigma, Jean George’i New Yorgis või Nobusse Milanos, võite kindlad olla, et kulinaarset elamust viimistlevad seal Seraxi hoolikalt kujundatud sööginõud ja söögiriistad. 

Seraxi disainivarasalv on ammendamatu, kuna koostööd tehakse oma ala parimate disaineritega üle kogu maailma. Ann Demeulemeester, Vincent Van Duysen, Paola Navone ja Piet Boon on vaid mõned nimed esinduslikust nimekirjast, ja nende meistriteosed leiab nüüd ka Lartusi valikust. 

ANN DEMEULEMEESTERI PAELUV KONTRASTIDEMAAILM
Serax Dé kauni kollektsiooni taga on moedisainer Ann Demeulemeester ja tema disainikäekirjale nii omane ning mänguline chiaroscuro. Osavalt ja oskuslikult on ta valguse ja varjude mängu kaasanud lauanõude dekoori. Elagantsete portselannõude servas on käsitsi maalitud peened triibud, mis annavad igale esemele unikaalsuse ja mõjuvad igas valguses erinevalt. 

POSITIIVNE FEAST 

Uus Serax FEAST kollektsioon on üdini positiivsete vibratsioonidega värvipomm ja peegeldab kõike seda, mida kollektsiooni looja oluliseks peab. BritiIisraeli päritolu staarkokk Yotam Ottolenghi lõi selle ilmeka lauanõude sarja enda jaoks kõige olulisemast: sõprade ja perega koos veedetud ajast, toidu jagamisest ning ühisest lugude pajatamisest. 

Yotam Ottolenghi on kuue Londonis asuva tipprestorani asutaja ja kokk-patroon ning kaheksa menuka kokaraamatu, nende hulgas “Plenty”, “Jerusalem” ja “Simple”, autor. Tema pühendumus juurviljade ja kunagi eksootilisteks peetud koos- tisosade propageerimisele on saanud hüüdnime “Ottolenghi efekt”, mis tähendab meisterlikkust miksida taimseid koostisosi, rikkalikke värve ning maitseid ja luua neist enneolematuid roogi. Sama särav, erakordne ja rikkalik on ka Seraxiga koostöös loodud nõudekollektsioon. 

Meie hooajalemmikud Seraxi valikust:

Tutvu kogu Seraxi tootevalikuga siin.