Vähem on rohkem

Lartusi uuenenud Rocca al Mare poes on nüüd suur valik Taani disainibrändi Menu tooteid. 

Ajas kestev disain ja kvaliteet on märksõnad, mille järgi teha valikuid ning luua kodutunnet. Eestiski aina enam populaarseks saanud Põhja- maade disain on loodud just neid põhimõtteid järgides. Taani disainibränd Menu on sel teekonnal kindlasti suunanäitajaks. Menu disaintooted pakuvad hulgaliselt variatsioone ja kohandamisvõimalusi, seda kõike saab valida ning tellida Lartusi abiga nii Rocca al Mare kui ka Narva mnt esinduskaupluses. 

Julgeid viimistluskombinatsioone pakkuv Androgyne söögilaud saab olema kindel ruumi fookuspunkt. Olgu puidu või naturaalse kivitasapinnaga, sobilik igasse interjööri. Samast sarjast leiab väga laia viimistlusvalikuga ka abilaudasid.

Menu Afteroom Plus söögitoa toolist on eemaldatud kõik tarbetud komponendid. Sellel toolil on luksuslik polsterdatud iste ja laiem seljatugi, mis on saadaval nii pähklipuu või polsterdatud kujul. Tulemuseks on äärmiselt minimalistlik tool, mis on varustatud maksimaalse mugavusega. 

Afteroom Playwood vineerist söögitool on lihtsa, elegantse ja voolujoonelise disainiga. Tooli pehme siluett ja mitmekülgsus muudab selle hõlpsasti sobituvaks erinevatesse interjööridesse, pakkudes nii silmailu kui funktsionaalset täiuslikkust. 

Harbour söögitoa tool on üks mitmekülgsemaid söögitoole, mis rahuldab erinevaid vajadusi. Tool sobib ideaalselt restoranidesse, konverentsiruumidesse, kontorisse või mugavalt kodus kasutamiseks. Selles on täiuslik tasakaal geomeetria ja orgaanilisuse vahel, mistagab tooli ülima mugavuse ning luues vormi lummab igat disainigurmaani.  

Aksessuaarid kui kunstiteosed

Interconnect küünlajalg on julge ja skulpturaalse vormiga disainielement, mille autoriks on Colin King. Hubane küünlavalgus ja petlikult lihtne geomeetriline vorm: kera, nurk ja joon, mis ühinevad unikaalseks disainiks. 

Klassikalise joonega modernne hoiustamiskorv Ribbon on lihtsa aga elegantse vormiga püüdes pilke oma praktilisuses ja võttes oma näo just sellest lähtuvalt, mis korvis oma koha on leidnud

Aegumatu klassik, lihtsa, ent väljapeetud vormiga Menu üks populaarsemaid tooteid läbi aegade, JWDA laualamp, leiab oma koha igas interjööris. 

MENU tootesarjad pakuvad lõputult võimalusi kollektsiooni kohandamiseks, et luua ruumile „teie“ välimus ja kodutunne, et võimaldada teile maailm kus just teie ennast hästi tunnete. Kõigis Lartusi kauplustes on võimalus tellida ja kohandada Menu tooteid oma soovidest ja interjöörist lähtuvalt.

Artikkel valmis koostöös ajakirjaga SÄDE.