Meist

Lartusi on esimene omanäoline kodu – ja sisustuskauplus Eestis. Nime taga peitub unistus kodu – ja elustiilikaupade minikaubamajast. Koht kust leiaksid kõik ilusaks ja mõtestatud koduks: köögitarbed, lauanõud, vannitoatarbed, voodipesu ja palju-palju muud, mis elule ilmet annab.

Meie tegevus sai alguse Villeroy & Bochi lauanõude müügist, ent pärast kolme eduka kaupluse avamist, otsustasime laiendada oma haaret, tuues Villeroy & Bochi kõrvale ainulaadse valiku brände tervest maailmast. Igal kaubamärgil on oma lugu ja põhjus meie katuse all paiknemiseks. Lauanõudele lisandusid magamistuba, vannituba ja köögimaailm. Hugo Boss, Kenzo Maison, Ralph Lauren, Rosenthal, ALESSI – on kõigest mõned Lartusi katuse all leiduvad kaubamärgid. Eesmärgiga ühendada erinevaid vaateid ja vajadusi, lähtume tootevalikul justkui vastanditest. Kombineerime küllust minimalismiga, praktilisust dekoratiiviga. 2018. aasta augustis avasime koos uuenenud e-poega oma esimese esinduskaupluse Tallinnas. Aasta hiljem läbis Rocca al Mare keskuse Villeroy & Bochi pood uuenduskuuri ning ilmavalgust nägi Lartusi teine Tallinna kauplus.

Lartusi on Villeroy & Bochi ametlik esindaja Eestis.

Esindatud kaubamärgid:

ALESSI, Baobab, Chilewich, Degrenne, Hugo Boss, Iosis, Jacquard Francais, KAI, Kenzo, Mariage Freres, MENU, Mette Ditmer, Microplane, Miyabi, Peugeot, Ralph Lauren, Rogaška, Rosenthal, Rösle, Sambonet, Staub, Zwilling J.A. Henckels, Urban Apothecary, Versace by Rosenthal, Villeroy & Boch, Yves Delorme