Meraki: taanlaste vastus Aesopile

Meraki on taanlaste vastus Aesopile – populaarsele kaubamärgile, mis on viimaste aastate jooksul pugenud iga esteedi vannituppa. Kui aga irduda konkreetse kaubamärgi kummardamisest, võib avastada nii mõnegi väärika alternatiivi, mis ei vannu alla ei välimuse ega kvaliteedi poolest.

Meraki kummardab igapäevast luksust. See on lihtsatel ja puhastel põhimõtetel põhinev elustiili- ja nahahooldusbränd, mis hõlmab kõike alates näokreemidest kuni lõhnaküünaldeni. Kogu sortiment on inspireeritud Skandinaaviast ja loodud õrnade, looduslike koostisosadega, mis on hoolikalt valitud omaduste ja lõhnaainete järgi.

nii kehale kui hingele

Põhjamaade loodus on lõputuks inspiratsiooniallikaks paljudele kaubamärkidele. Meraki pole erand ja kuulutab uhkelt oma tooted sobivaks nii kehale kui hingele. Ilusas pakendis loodussõbralikud seebid, lõhnaküünlad ja teised elustiilitooted, mis valmistatud õrnade, aktiivsete ja toitvate koostisosadega. Ei jälgegi parabeenidest või värvainetest, fookuses on looduse parimad varad. Meraki soovib hõlbustada kehahooldustoodete valimist. Nii leiab kõigi toodete tagaküljelt kolm olulist sertifikaati, mis tõestavad, et toodetes kasutatavad koostisosad on hoolikalt valitud. Iga Meraki toode on sertifitseeritud astma ja allergia ühingu, Nordic Swan Labeli ja Ecocert COSMOSE poolt.

Viimane tagab, et:

– Kõik tooted on vähemalt 98% looduslikud

– Viimased 2% pärinevad loodusele identsetest koostisosadest

– Kõik toorained on valmistatud heakskiidetud protsesside abil

– Kõik lõhnad on 100% looduslikud

– Ilma geneetiliselt muundatud koostisosadeta

– Kogu palmi- ja palmituumaõli toodetakse säästvalt

– Kõik pakendid on valmistatud taaskasutatavatest materjalidest

Meie selle suve lemmikud: