Eriolukorrast

Nii nagu teie, viibime ka meie suures teadmatuses. Vaatame rasketest aegadest hoolimata lootusrikkalt tulevikku ja proovime seniks selles ebamäärases olukorras olla võimalikult paindlikud. Kas ja kuidas me need ajad üle elame, sõltub nii igaühe individuaalsest hoiakust kui ka kollektiivsest vastutusest. Ka meie tiim töötab pühendunult selle nimel.

Muutunud olukorra tõttu töötavad kauplused lühendatud režiimis. Vaata avamisaegu siit.

Teame, et personaalne lähenemine on miski, mida meis hindate, kuid nii teie kui meie tiimi tervis on päeva lõpuks ikkagi kõige olulisem. Seetõttu soovitame olukorra paranemiseni kasutada just meie e-poodi. Neile, kes soovivad siiski kauplust külastada, kinnitame, et liikumist on vähe, keskkond puhas ja teenindajad terved.

Rohkem kui eales varem on kodu meie templiks. On tõestatud, et kaunis ja mõtestatud keskkond parandab nii meie vaimset kui füüsilist tervist. Aitame teil muuta see paigaks, kus tunnete end kõige paremini.
Kasutage hetke võimalust, et katsetada seda põnevat retsepti või veidi kauem värskete voodilinade vahel mõnuleda. Siin saame ja oleme teile jätkuvalt rõõmuga abiks. Ja iga ostuga olete abiks ka meile.

Koodiga KODU kehtib e-poes kõikidele toodetele* kuu lõpuni 20% soodustus. www.lartusi.ee

Hoidke ennast ja oma lähedasi! Ka see möödub.
Teie Lartusi

*soodustus ei laiene Alessi Plisse veekeetjatele, MENU ja Mariage Freres’i toodetele. Järeltellimusi saab teha kõikidele Villeroy & Bochi toodetele.